Про компанію Тернофарм

Створена на базі Тернопільської фармацевтичної фабрики, яка була збудована за проектом Гіпромедздраву у 1968 році, компанія «ТЕРНОФАРМ» є ще одним структурним підрозділом холдингу «Юніфарма».

Від моменту вступу до холдингу в 2000 році ТОВ «ТЕРНОФАРМ» провела комплексну модернізацію підприємства й зараз гордо стоїть у перших рядах Підприємств з виробництва галенової продукції в Україні.

Тепер ми сміливо говоримо, що ТОВ «ТЕРНОФАРМ» - це виробництво сучасних ефективних, безпечних і якісних ліків з природної та рослинної сировини з екологічно чистих регіонів України.

Підприємство «Тернофарм» знаходиться у живописному західному регіоні під назвою «Тернопільщина» й входить до числа перших підприємств України з фармацевтичної галузі в цьому регіоні.

Впродовж ХХ століття Тернопільська фармацевтична фабрика виступала провідним виробником галенових препаратів західного регіону України й до сих пір займає цю позицію. Завдяки швидкій динаміці розвитку вона отримала репутацію виробника якісної продукції, цінова політика якого доступна кожному споживачу. Впродовж останнього десятиліття показник випуску продукції виріс на 30%. За останні роки значно розширена номенклатура продукції і зараз асортимент продукції складає більше 109 найменувань різних лікарських форм: мазі, настоянки, краплі, екстракти, розчини, рідини, суміші, пасти, лініменти, таблетки, таблетки, вкриті оболонкою, сиропи, порошки, гелі, суспензії, гранули, трав’яні чаї, фасована ЛРС.

Сьогодні на підприємстві працює близько 350 робітників, основна частина яких задіяна безпосередньо на виробництві.
ТОВ «Тернофарм» - підприємство, яке здійснює виробництво у відповідності з вимогами належної виробничої практики. На підприємстві запроваджуються новітні технології, проводиться модернізація та переоснащення виробництва.

У 2007-2012 роках була проведена реконструкція ділянки виготовлення таблеток, ділянки виробництва рослинних лікарських засобів та ділянки виробництва порошків (відповідно до вимог GMP).

Було збудовано два нових двоповерхових склади для зберігання готової продукції, сировини та матеріалів, які були здані в експлуатацію у листопаді 2011 та липні 2014 років відповідно. У травні 2013 року була побудована та введена в експлуатацію нова ділянка розливу рідких лікарських засобів. У 2014 році була проведена реконструкція вже існуючої ділянки виготовлення твердих лікарських засобів, а у серпні 2014 року була побудована та здана в експлуатацію нова ділянка виготовлення твердих лікарських засобів.
 
Контрольно-аналітична лабораторія ВТК сертифікована на право проведення контролю якості згідно галузі сертифікації:
Державною службою України, свідоцтво сертифікації №100 від 03.03.2012 року;
ДП «Тернопільським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації», свідоцтво сертифікації № РХ-1366/14 від 26.08.2014 року.

У 2015 році Державна служба України з лікарських засобів провела незалежний аудит на відповідність вимогам GMP наступних ділянок цеху по виготовленню твердих лікарських форм ТОВ «Тернофарм»:

- виробництва таблеток №1
- виробництва таблеток №2
- виробництва порошків.

При проведенні інспекції підприємства встановлено відповідність умов виробництва лікарських засобів на ділянках вимогам належної виробничої практики, в результаті чого отримано сертифікат GMP №077 / 2015 / SAUMP / GMP.
 
На даному етапі ведеться будівництво нової ділянки з виготовлення сухих екстрактів з рослинної сировини, у плані реконструкції підприємства, а також будівництво нової ділянки з виготовлення м’яких лікарських форм та адміністративно-господарської будівлі.
 
Компанія проводить активну зовнішньоекономічну діяльність, препарати ТОВ «Тернофарм» є зареєстрованими та ефективно використовуються у Білорусі, Молдові, Казахстані, Азербайджані, Киргизії.
 
ТОВ «ТЕРНОФАРМ» - це:
 
- якісні та ефективні вітчизняні препарати за доступними цінами для широких верств населення
- більше 100 генеричних і декілька оригінальних лікарських засобів власного виробництва у багатьох фармакотерапевтичних групах: N «Засоби, що діють на нервову систему», D «Дерматологічні засоби», С «Засоби, що впливають на серцево-судинну систему», L «Антинеопластичні та імуномодулюючі засоби», R «Засоби, що діють на респіраторну систему» та інші.
- локація найбільшого регіонального оптового аптечного складу холдингу "Юніфарма".
- більше 350 людей, що працюють на підприємстві.
 
ТОВ «Тернофарм» проводить чітку політику, спрямовану на забезпечення споживачів якісними, доступними та ефективними лікарськими засобами.
 
Ми за якісні препарати!
 
ТОВ «Тернофарм»:
 
- гарантує якість всієї продукції, що виготовляється, на всіх стадіях її виробництва та реалізації;
- забезпечує виконання зобов’язань перед споживачами і власним персоналом;
- постійно підвищує технічний рівень виробництва;
- розвиває нові ринки за рахунок створення стійкого престижу та іміджу на освоєних ринках.
 
Ми за кваліфікований персонал!
 
ТОВ «Тернофарм» вважає основною своєю цінністю Персонал. Наша політика спрямована на створення умов для реалізації потенціалу кожного робітника незалежно від його посади.
 
Основними принципами кадрової політики є:
 
- стабільність - підприємство ретельно планує свою діяльність і стабільно розвивається, відповідно, кожний співробітник впевнений у своїй роботі;
- чесність - наші співробітники отримують тільки достовірну інформацію про діяльність, відповідно, кожний співробітник може бути впевненим, що всі задекларовані зобов’язання перед ним будуть виконані;
- турбота - ми піклуємося про свій персонал - вірність співробітника неможливо купити, її потрібно заслужити. Компанія цінує своїх співробітників й розраховує на їх лояльність.
 
Турбота про Персонал, створення комфортних умов праці, підтримка командного духу Підприємства - основа нашої корпоративної філософії. Ми орієнтовані на встановлення довготривалих трудових відносин, які базуються на принципах соціального партнерства.
 
Ми за доступність препаратів!
 
ТОВ «Тернофарм» прагне виготовляти недорогу, але якісну продукцію, розраховану на споживання широкими верствами населення.
 
 «Ліки, даровані  природою» - наше гасло, що завжди надихає і нагадує про основні цінності компанії:
 
1) інноваційний розвиток і розробка нових виробів для споживача;
2) залучення і розвиток нових ресурсів виробництва. Ми співпрацюємо із спеціалізованими учбовими закладами для працевлаштування і виховання висококваліфікованих співробітників;
3) зниження негативного впливу на природне середовище;
4 ) досягнення визначеного бізнес-планом рівня фінансової стійкості та прибутковості.
 
Наша місія:
 
- випуск якісної та недорогої продукції для вітчизняного ринку;
- підтримка інноваційних технологічних розробок і створення нових робочих місць;
- дотримання культури виробництва;
- захист оточуючого середовища.
 
Ключові цінності:
 
1) споживач, якого ми обов’язково забезпечимо якісною продукцією;
2) наш персонал - кваліфікований та дисциплінований.
 
Ми працюємо для наших споживачів! Постійне вдосконалення – ось основна ідея ТОВ «Тернофарм».