Як швидко зняти втому ніг і загальмувати розвиток варикозу

 

Якщо ти хочеш уникнути варикозу - варто про це подбати своєчасно. Ця хвороба підступна. Тому боротися потрібно вже зараз. Поки вени здорові, профілактика і часу багато не займе.

 

Відчуття втоми і набряклість ніг - повсякденна проблема для тих, чия робота передбачає стоячий спосіб життя, підвищену фізичну активність, піші марафони або довге перебування на спеці.

Особливо часто від цієї проблеми страждають дівчата, так як саме їм доводиться не просто ходити, а пересуватися по місту на підборах або в іншому незручному взутті, що надає не дуже сприятливі наслідки.

Так, ці причини легко усуваються, і в даному випадку приводу для турбування немає. Зняти втому і набряклість можна за допомогою масажу або прийняття ванночок для ніг.

Закріпити ефект від водних процедур, щоб остаточно позбутися втоми ніг, рекомендується використання місцевих зовнішніх засобів застосування.

 

"Ескувен®" гель для ніг впорається з цим завданням на 100%. Завдяки своєму багатокомпонентному натуральному складу, в який входить екстракт кінського каштану, він комплексно працює у трьох напрямках: знімає набряки, долає втому і усуває біль в ногах.

Список протипоказань у препарата невеликий: індивідуальна непереносимість окремих діючих і допоміжних компонентів, пошкодження шкіри, вік до 18 років, вагітність і період лактації.

Але є приховані, більш серйозні чинники, які можуть бути причинами неприємних захворювань. Багато хто  приймає перші ознаки розвитку варикозного розширення вен за просту слабкість після робочого дня або фізичної праці.

Щоб не дозволити варикозу зіпсувати твоє здоров'я і відпускний настрій, варто зробити всі необхідні заходи профілактики варикозного розширення вен.

- Додай у розпорядок свого робочого дня хоча б півгодинну прогулянку (виходь на вулицю під час обідньої перерви). Також розслабити ноги можна за допомогою простої вправи, яка запобігатиме застій крові у венах: кожні 2 години знімай взуття і починай обертання стопами в різні боки.

- Намагайся відмовитися від запаморочливих підборів. Підбори вище 5 см призводять до порушення циркуляції крові у венах.

- Стеж за своєю вагою. Не примушуй свої вени працювати у подвоєному режимі, це загрожує відкладенням шкідливих речовин на стінках судин.

- Введи у розпорядок свого дня ранкові пробіжки або запишись до басейну. Все це тренує наші ноги, а значить і вени.

- Після важкого фізичного навантаження або робочого дня приймай контрастний душ. Він покращує кровообіг, зміцнює стінки судин і дає приплив бадьорості.

Лікарський засіб. Перед застосуванням обов’язково прочитати інструкцію та проконсультуватись з лікарем. Зберігати в місцях недоступних для дітей. РП МОЗ України № UA/5105/01/01 від 05.01.2017

Сайт-джерело: http://edinstvennaya.ua/