Підведення підсумків конкурсу малюнка «Моя мама - найкраща в світі»

 

11 травня, у  місті Кам'янське, відбулась чудова подія, яка порадувала багатьох дітей та їх батьків - підведення підсумків конкурсу малюнка «Моя мама - найкраща в світі», приуроченого до Дня матері.

Цей захід є значимим у житті міста й проводиться щорічно, ось уже 16 років поспіль, за сприяння регіональної газети «Події сьогодні».

Генеральним спонсором конкурсу виступив бренд «Аріда® Суха мікстура від кашлю для дітей» (ТОВ «Тернофарм»), а партнером -  Медичний центр «Країна Здоров'я», який входить до складу холдингу «Юніфарма». Цього року у конкурсі приймали участь 1 200 малюнків, з яких колегія редакції газети, партнери та спонсори обрали  46 ,найбільш зворушливих,  робіт.

Учасники конкурсу малювали своїх мам, а на зворотному боці малюнка писали теплі і ніжні слова про них, і,  інколи, написані дитячою рукою кілька рядків про маму, змушували забути про сам малюнок та дуже ускладнювали вибір переможця.

Деякі описи були кумедні, деякі - зворушливі, деякі змушували задуматися, але їх об'єднувало одне: у кожного з них мама - найдобріша та найкрасивіша.

Дуже захоплювало творче завзяття і зворушливе ставлення дітей до своїх мама перенесене на малюнки, воістину,  фундамент здорових і добрих сімейних цінностей глибоко закладений в цих дітях.

Представники ТОВ «Тернофарм» (бренд «Аріда»), а також, Медичний центр «Країна Здоров'я» обрали кілька самих надихаючих малюнків і подякували їх авторам святковими подарунками.

«День матері» - це ще один привід для всіх сказати «Дякую» найдорожчій людині на землі, для дітей - це можливість розвинути свій творчий потенціал, а для компаній ТОВ «Тернофарм» і МЦ «Країна Здоров'я» віра та внесок в здорове покоління з широким поглядом на світ!

З відеоматеріалами заходу можна ознайомитися тут.