«Аріда» Суха мікстура від кашлю для дітей. Доступний засіб – перевірений часом!

Чудова зима - білі сніжні покриви, санки, ковзани, мандарини ... І всюдисущий кашель у дитини, безжально відбирає всі принади зимової пори та канікул.

Навіть невелике нездужання відіб'є будь-яке  бажання гратися на вулиці, отримувати свою дозу свіжого повітря та щирої, по-дитячому безпричинної, радості.

Однак, основне питання, яке цікавить  батьків, дитина яких має кашель  - яким чином можна лікувати кашель, і які препарати варто приймати, за для того ,щоб кашель припинився? Давайте більш детально розглянемо цю недугу.

Отже, кашель - це захисний механізм організму, спрямований на очищення дихальних шляхів. Якщо його вчасно не усунути, процес затягнеться на довго, так як мокрота стане більш в'язкою. При застої мокротиння в бронхіальному дереві розвивається запальний процес, який надалі може ускладнитися такими захворюваннями, як гострий бронхіт або пневмонія.

Кашель може бути сухим і вологим:

Сухий (непродуктивний) кашель проявляється на  самому початку будь-якого захворювання на застуду (ГРВІ, фарингіту, трахеїту, бронхіту) і може бути надсадний, без виділення мокротиння.

Вологий (продуктивний) кашель завжди супроводжується відділенням мокротиння в трахеобронхіальному дереві та легенях, найчастіше, йому передує сухий кашель.

Отже, за для того, що б симптом не став постійним, його необхідно лікувати відразу і надійно.

Ви готові вилікувати кашель у дитини за 2 дні?

Якщо відповідь позитивна, то саме для таких випадків на ринку вже більше 40 років ефективно існує «Суха мікстура від кашлю для дітей» виробництва ТОВ «Тернофарм», а тепер з оновленою назвою, АРІДА «Суха мікстура від кашлю для дітей».

 

АРІДА «Суха мікстура від кашлю для дітей» - це засіб, який стимулює виділення мокротиння з дихальних шляхів і сприяє її подальшому виходу з організму. У комплексі надає відразу три лікувальних дії: протикашльову, протизапальну та відхаркувальну.

Механізм дії препарату заснований на його здатності розріджувати мокроту (зменшує в'язкість), стимулювати секреторну активність бронхіальних залоз і посилювати активність миготливого епітелію бронх. Іншими словами, таким чином, препарат сприяє полегшенню виведення мокротиння з дихальних шляхів організму.

АРІДА «Суха мікстура від кашлю для дітей» є препаратом на рослинній основі без добавок, консервантів і барвників. Вона містить:

• Екстракт кореня алтея;

• Екстракт кореня солодки;

• Анісове масло.

Тому залишається безпечним і доступним  засобом для лікування кашлю у дітей з одного року.

 За результатами останніх досліджень, які  проводились Українською медичною стоматологічною академією, (з результатами досліджень можна ознайомитися тут)), ефективність дії препарату Аріда «Суха мікстура від кашлю для дітей» виробництва ТОВ «Тернофарм» проявляється вже з 2-го дня застосування.

Основними перевагами препарату Аріда «Суха мікстура від кашлю для дітей» на базі комплексної терапії є можливість використання лікарського засобу в ранньому дитячому віці, зручна лікарська форма та безпека у  використання , що зумовлена ,практично, повною відсутністю побічних дій, в тому числі і алергічних проявів, висока терапевтична ефективність і доступна ціна.

Сьогодні батьки можуть придбати безпечний і доступний препарат, ефективність якого перевірена часом, а головне, повернути радість зимових днів своїм улюбленим малюкам за 2 дні!

Аріда «Суха мікстура від кашлю для дітей.

І нехай Ваші малюки не хворіють!